Sex v dlouholetém partnerství. Umíte si ho okořenit?

zprávy

Dlouhodobý vztah nemusí být překážkou vášnivého vztahu. Právě naopak. Díky tomu, že se už mnohem lépe znáte, umíte posouvat své hranice a znáte jeden druhého, můžete zažívat hezčí sexuální zážitky, než mladí a zamilovaní milenci. Jen to chce vzít věci za pačesy ze správné strany.

Vraťte na místa prvních setkání, rande, výletů.
Zkoumejte svá těla

Věkem se měníte vy a mění se i vaše těla, zjev i touhy a to, co vám dělá dobře. Zkoumejte své reakce, doteky, těla zase a znovu. Protože místa, která vás kdysi lechtala, mohou být později již připravena na doteky, či dokonce erotické dráždění. Nerezignujte na zájem o tělo vašeho partnera. Je to nejen sexy, chtivé, atraktivní, vzrušující, ale vždy vám takový zájem může přinést i nové pocity.

Vytvořte si nové zážitky

Už se znáte. V těch dobrých i špatných vlastnostech. Nehrajete před sebou divadlo, že nemáte větry. Jednoduše se znáte dokonale a to je přesně ten čas, kdy už nemusíte tajit nejen zažívací procesy, ale ani touhy v oblasti erotiky. Otevřete se, promluvte si o nich a posuňte se od misionáře ik zákoutím sexu, o kterých se nemluví. Ale pokud dvěma něco vyhovuje, platí, že nic není zakázáno.

Využijte někoho třetího

Nemyslíme hned na reálné zkušenosti z trojky nebo swingers párty či výměny partnerů. Obohatit svůj sexuální život někým dalším můžete jednoduše tím, že jinými inspirujete. Ať už ve filmu, nebo zážitky, psaným slovem, knihou. Nezáleží na tom, zda se jedná o reálnou inspiraci, nebo třeba literární. Pozvěte do svého života dobrodružství.

Sex tipy na vášnivější Vánoce. Zaručeně nezklamou
Oprašte si vzpomínky

Každý dlouholetý vztah je má. Klidně se domluvte na tom, že jednou v měsíci si zavzpomínáte na své nejkrásnější milostné chvíle. Oprašte vzpomínky, zážitky. Klidně se vraťte na místa prvních setkání, rande, výletů. Nebo vyzkoušejte praktiky, které vás bavily před lety. Je mnoho způsobů, jak se vrátit do minulosti a osvěžit si přítomnost. Opětovné přežití přinese opět zajímavé milostné momenty.

Vytvořte si nové stereotypy

Sex není vždy jen o spontánnosti, ale také o tom, že budete mít ty správné milostné návyky. No a ty umíte udržovat jen tak, že svému milostnému životu věnujete dostatek pozornosti. Proto zkoumejte. Choďte s očima otevřenýma. Inspirujte se a stejně přemýšlejte, co by se vám v milostném životě líbilo. Vždy je možnost něco vylepšit a vytvořit nové, vzrušující návyky.

- Reklama -spot_img
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora