Orgasmus vždycky jinak. Vylepšete mu zážitek v posteli na počkání

zprávy

Muži nemají obvykle možnost zažívat vícenásobný orgasmus, ale to neznamená, že mají jen jeden. Chcete-li mu osvěžit sexuální život a vylepšit vaše společné zážitky, ukažte mu, že vyvrcholení s vámi může vypadat i úplně jinak než to, které si navodí sám nebo běžně v misionáři.

Muže enormně vzrušuje, pokud partnerka vrcholí.
Masáž varlat

Jednoduché, praktické a velmi účinné. Stačí, že partnerovi během milování jemně masírujete, lížete, hladkáte varlata. Dosáhne tak mnohem vyššího stupně vzrušení a pocity bude zažívat velmi intenzivně. Tuto snahu nepřerušte ani před vyvrcholením. Držte jeho šourek, jemně ho masírujte a uvidíte, jak silný orgasmus přežije. Díky této technice totiž stimulujete jeho citlivé území a partner vyvrcholí mnohem intenzivněji.

Trochu bolesti

Je to jako se solí. Špetka se hodí i do sladké čokolády, ale pokud je toho hodně, i smaženice může být nepříjemně prosolená. Proto pozor, kolik bolesti partnerovi dáte, ale věřte či ne, pokud ho před vyvrcholením štípnete do šourku, nebo mu zatnete nehty do zad, zda vezmete bradavky mezi prsty a citlivě zmáčknete, jeho orgasmus bude zase jiný. Vyvoláte v něm zcela nové pocity. On se bude těšit a dokonce vám za ně bude vděčný.

Sex v dlouholetém partnerství. Umíte si ho okořenit?
Zapojte prostatu

Mluví se o ní jako o mužském G bodě. Tak ji jen stačí zapojit do hry. Opět to pro partnera bude úplně jiný zážitek, než když vyvrcholí jen prostřednictvím dráždění penisu. Přitom se nejedná o nic složitého. Každá žena, která chce partnerovi namíchat jiný zážitek na prostatu, dosáhne. Nemusíte přitom ani hluboce. Někdy stačí jen masáž vnější prostaty mezi konečníkem a šourkem. Pokud se odvážíte prstem i do zadečku, použijte trochu lubrikantu. Partner bude možná překvapen, ale tím, jaký orgasmus zažije, bude překvapen ještě více.

Společný orgasmus

Načasování je velmi důležitá součást intimního zážitku. Zajímavé je, že na muže orgasmus a jeho prožívání působí i to, zda je u něj i partnerka na vrcholu blaha. Stačí trochu tréninku a pokud se vám podaří vyvrcholit pár vteřin před partnerem a on se přidá k vašim vzdechům, bude to pro něj úplně jiný orgasmus, než když je s ním sám. Navíc muže enormně vzrušuje, pokud partnerka vrcholí a proto i jeho orgasmus bude ještě podpořen tímto zážitkem.

- Reklama -spot_img
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora