Muži projevují lásku jinak. Toto jsou znaky, že je zamilovaný

zprávy

Je sympatický, projevuje vám náklonnost a vy máte pocit, že by vám to spolu mohlo vyjít. Dokonce vám otevřeně projevuje sympatie, ale vám šestý smysl napovídá, že to (ne)může být tak dokonalé. Zkuste test, zda s vámi pouze zahrává, nebo má opravdu vážné plány.

Chce se s vámi nejen pochlubit

Muži, kteří s vámi chtějí flirtovat, se s vámi chtějí v první řadě ukázat. Hlodá v nich pocit, že se chtějí s vámi předvést před kámoši, partou, chtějí být obdivováni. Z jejich strany jde o flirtování a touhu pohladit si s vámi ego. Muž, který má o vás hlubší zájem vás sice rovněž může seznámit s přáteli, ale ne proto, aby vás ukázal. Chce vás vzít do své intimní sféry zájmu. Najednou chce s vámi dělat jeho oblíbené činnosti a sdílet s vámi ty vaše.

Hledá důvod dotyku

Sympatie nejsou jen o tom, že vás bude obdivovat, muž se vás přirozeně chce i potřebuje dotýkat. Láska a zamilovanost jsou do značné míry i věcí chemie a tělesnosti. Proto je jasné, že se vás partner bude chtít dotknout. Alespoň nenápadně, jemně, skusmo. Aby si ověřil, zda vám není nepříjemné, když překročí vaši osobní zónu. Protože i to je důkaz toho, že byste si rozuměli i jinak než sympatiemi.

Pozor na pocity a touhy, které si můžete splést s láskou
Zastane si vás

Možná ne vždy máte pravdu, ale on se bude snažit být na vaší straně až do poslední chvíle. Láska je totiž někdy zpráva slepě. A pokud se za vás postaví vždy, i kdyby měl být jediný, je to proto, že vás opravdu miluje. Zamilovaný muž totiž často ztrácí racionalitu ve prospěch citu. Ne vždy je to prospěšné zjištění, ale velmi efektivní způsob jak zjistit, jestli je zamilovaný, nebo si to jen sama myslíte.

Vytváří pro vás příjemné situace

Pozor. V tomto bodě je třeba rozlišovat, jestli chce na vás udělat dojem, ohromit vás a připsat si vás na seznam trofejí, nebo vás skutečně miluje. V prvním případě vás bude zahlcovat velkými gesty. Bude vám dávat dary a nečekaná překvapení. V tom druhém případě bude spíše vytvářet situace, při kterých vám vyvolá úsměv na tváři a ne šok. Chce, abyste se u něj cítili dobře. Dává záminky na společné aktivity a činnosti.

- Reklama -spot_img
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora