Nejoblíbenější znamení horoskopu: V TOP 3 se objevil Střelec, na ocase… možná právě to vaše?!

zprávy

Popularita horoskopů a charakteristik znamení podle měsíce, ve kterém jsme se narodili – to je populární téma. Mezi čtenáři rubriky Žena.pravda.sk, ale i mezi mileniály obecně.

Podle nedávné sumarizační studie, která proběhla na sociální síti Twitter pod záštitou stránky Psychicworld.com, se vyhodnocovaly pozitivní zmínky o jednotlivých znameních horoskopu ve tweetech běžných uživatelů. Hodnotilo se na základě toho, které znamení bylo nejčastěji zmíněno v rámci komunikace či statusů v pozitivním kontextu, stejně jako se vyhodnocoval kontext negativní a kontext neutrální.

Výsledky hovoří jasnou řečí ve prospěch ohnivých znamení. Do první trojky se totiž propracovaly všechny tři z nich a to v následném pořadí.

Na špici žebříčku se ocitl Beran s více než 62 procenty pozitivních komentářů na sociální síti, přičemž lidé narození v tomto znamení měli také nejnižší hodnotu negativních komentářů. Za Beranem následuje Střelec (59,67% pozitivních komentářů) a Lev (53,41% pozitivních komentářů).

Následující pořadí od čtvrtého místa po dvanácté přineslo znamení seřazené následovně – Váhy (4.), Ryby (5.), Kozoroh (6.), Býk (7.), Rak (8.), Panna (9.), Blíženci ( 10.) a Vodnář (11.). Ano, pokud správně počítáte a ovládáte horoskop, je vám asi jasné, že nejnižší počet pozitivních zmínek na svou adresu měli Štíři. Ti se zároveň stali i znamením s nejvyšším procentuálním podílem negativních komentářů, čímž vlastně jen potvrdili svůj status „nepopulárního“ znamení.

Zajímavé však je, že zatímco celý žebříček více méně kopíruje vztah mezi pozitivními a negativními komentáři, jsou přece jen dvě znamení, která jsou po Štíru méně populární než jiná. Jde o Raka a Blížence, obě znamení se v hodnotách negativních komentářů ocitly nad hodnotou 20 % negativních komentářů.

Horoskopy a astrologie? Jdou ruku v ruce, podívejte se na profil Nostradama

- Reklama -spot_img
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora