Je ti zima, holčičko? Tak do tepla až (skoro) po paty! Máme 11 tipů, které zahřejí

zprávy

Když přituhne, každý z nás je nejraději v teple. Ale ne vždy je to možné – zvláště, pokud musíte vyrazit do ulic. Buďte správně vyzbrojená.

Teplý kabát je jedna alternativa, ale ti, co už zkusili obléct si kvalitní zimní bundu – obvykle plněnou peřím, vědí, že nad podobnými kousky sotva vyhraje vlněný kabát. Péřové bundy či aktuálně i modely s plněním ze syntetických (no hřejivých) směsí, nejsou jen funkční praktickou volbou, ale také stylovým tipem.

Stačí se podívat do ulic, ale klidně i na stránky showbyznysových magazínů. Například teprve nedávno to byla hvězda Hry o trůny Emilia Clarke či britská moderátorka Kelly Brook, které jasně daly najevo, že do zimního počasí si nejraději obléknou prošívanou péřovou větrovku.

Herečka Emilia Clarke známá ze Hry o trůny se objevila v uličkách Londýna ve výrazné péřové bundě až pod kolena.
Společným znakem se v tomto případě stala i délka – nosit můžete takovou, jakou vám nejvíc vyhovuje, ale pokud se opravdu chcete udržet v teple, v takovém případě doporučujeme „MAXI“ volbu. Ano, chápete správně, jde o modely s maxdélkou, tedy větrovky, anoraky či bundy, které sahají ideálně pod kolena, případně některé i po kotníky.

Že se vám zdá, že v tom budete vypadat jako zakuklený motýl? Střihové možnosti a siluety současných produktů jsou však již velmi lichotivé k ženské (i mužské) postavě a obávat se rozhodně nemusíte. Zrovna možná toho, že vám bude pořádné teplo. A to při minusových teplotách je vlastně výhra!

Náš tip:
Zcela právem se možná ptáte, kde je v maximální délce praktická stránka oděvu. Řadíme vám, hledejte modely se zapínáním na druky, což je funkční prvek, případně oboustranným zipem, který můžete odzipovat i směrem zespoda nahoru.

- Reklama -spot_img
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora