Základní škola Velká Dobrá udělá pro vzdělání i pohodu vašeho dítka maximum

zprávy

Patříte k rodičům, kteří mají doma budoucího prvňáčka a přemýšlí, do které základní školy jej umístí? Anebo potřebujete školu novou pro svého osmiletého potomka, jenž si ve stávající škole nerozumí ve třídním kolektivu? Možná se stěhujete a hledáte základní školu, do níž přestoupí vaše dvě děti navštěvující první stupeň… Ať je to jakkoli, ZŠ Velká Dobrá se s velkou pravděpodobností bude líbit vám i vašim dětem.

Seznamte se, ZŠ Velká Dobrá

Ve škole ve Velké Dobré je sdružena základní škola a družina. Aktuálně ji navštěvuje 45 žáků, kteří chodí do pěti ročníků ve třech třídách. Školní družina je v provozu od 6:30 do 16:00 hod.

Co se týče výuky, probíhá dle Školní ho vzdělávacího programu Česká škola, kde je kladen důraz na rozvíjení češtiny, čtení s porozuměním, komunikaci, slovní zásobu, samostatnost a rozvoj klíčových kompetencí. Od 1. ročníku je vyučován anglický jazyk. Rok co rok probíhá tematicky zaměřený projekt Rok zvířete, Rok pohádek, Rok putujeme po Evropě, Cestování časem a Tajemný Vesmír. Opakují se po pěti letech tak, aby byla naplněna všechna průběžná témata ŠVP.

To, že je ve třídách malý počet žáků dovoluje učitelům, aby se jim věnovali individuálně ke každému dítku jednotlivě, což přináší vysokou efektivitu výuky. Spojení ročníků je velmi přínosné k rozvoji sociálních dovedností, pochopení při vzájemném respektu potřeb jisté věkové skupiny, vzájemnému opakování učiva.

Školní družina

Nápomocná dětem i rodičům je školní družina. Její cena je 500 Kč na půl roku a vyzvedávat děti můžete po obědě v 12:30 hod., nebo po páté vyučovací hodině v 13:20 hod. příp. od 15. hodiny.

Samozřejmostí je školní jídelna s kvalitní stravou určenou pro děti navštěvující ZŠ.

Více informací i bohatou fotogalerii najdete na zsvelkadobra.cz. Chcete-li dítko umístit do menší školy, tady mu bude báječně.

- Reklama -spot_img
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora