Ubytování na Benecku nás velmi mile překvapilo

zprávy

Ubytování na Benecku nás s manželkou a dětmi velmi mile překvapilo. Krásný ProFamily Hotel TOP Benecko se o nás po dobu našeho pobytu staral naprosto perfektně. Po dlouhé době jsem s manželkou narazil na hotel, který byl vhodný i pro děti, a dokonce jim nabízel i animační programy, které jsou spíše než naší doménou, doménou zahraničních dovolených. Ubytování v Krkonoších s dětmi se nám tak velmi zamlouvalo a rozhodně jsme zde nebyli naposledy. Myslím si, že zde je úžasný nejen lyžařský výcvik, který jsme absolvovali s našimi dětmi právě my, ale také letní tábor, na který děti v létě jistě pošlu. Možná ve škole mých dětí navrhnu, že by stálo za řeč uvažovat o ubytování pro školy právě na Benecku. Myslím si, že by se zde dětem rozhodně líbilo. 

Ubytování na Benecku si užila celá rodina

Ubytování na Benecku si užila nejen manželka, ale také já a náš syn Tonda. Hotel u sjezdovky nám nabídl všechno, po čem jsme jen toužili. Vydatná jídla po každé lyžovačce byla sázkou na jistotu. V místní kuchyni se totiž naprosto dokonale vaří. Aby také ne, když se zde vaří primárně z lokálních surovin, které mají kuchaři každý den k dispozici zcela čerstvé. Navíc je možné kuchařům koukat přímo pod ruce, když jídla připravují, což je také velké plus, které kvituji. Vůbec se nedivím tomu, že zde pravidelně probíhají adaptační kurzy, adaptační pobyty či krásné pobyty pro školy. Místo je to k těmto účelům jako stvořené. Ubytování pro školu či dokonce ubytování pro školku je na Benecku sázkou na jistotu. I z tohoto důvodu zde v létě i v zimě pravidelně potkáte celou řadu školou povinných dětí či dokonce těch nejmenších. 

Ubytování na Benecku si rádi zopakujeme

Ubytování na Benecku si v dohledné době jistě rádi zopakujeme. Nejspíše již letos v létě se sem vydáme znovu. Manželka byla nadšená z místního wellness studia i z masáží a já jsem nejvíce svého času trávil buď na sjezdovce či právě v kuchyni, která byla stále plná jídla. Syn Tonda si také přišel na své a to nejen na krásném animačním programu, ale také na sjezdovce, kde se dokonce naučil perfektně lyžovat.

- Reklama -spot_img
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora