Nejlepší milostné příběhy na Netflixu, které byste měli vidět: Tyto vás skutečně dojmou k slzám

zprávy

I sledování smutných romantických, milostných příběhů je způsob jak se vyrovnávat s vlastními smutnými emocemi, nenaplněnou láskou či iluzemi. Nebo jen způsob, jak přežít příjemný filmový večer s Netflixem a dopřát si uvolnění v podobě slz. Vždyť se také říká, že pláč očišťuje…

Shailene Woodley a Sam Claflin hrají hlavní roli v jednom ze smutných romantických filmů Netflixu s názvem Adrift.

Udělejte si popcorn, streamujte jeden z těchto filmů a připravte se na to, že vám nějaká ta slza nebo rovnou potoky slz určitě několikrát během filmu vypadnou.

Five Feet Apart
Cole Sprouse a Haley Ru Richardson podávají mistrovský výkon ve filmu Five Feet Apart z roku 2019. Ve filmu uvidíte dva mladé, krásné lidi, kteří jsou naneštěstí pacienti s cystickou fibrózou v různé podobě. Přestože se nesmí setkávat a už vůbec by se neměly dotýkat, pokoušejí se o romantický vztah na vzdálenost nejméně 5 kroků. Víc si nemohou dovolit, protože by mohli jeden druhého zabít.

Silver Linings Playbook
Film z roku 2012 s hereckými esy jako Bradley Cooper, Robert de Niro a Jennifer Lawrence, je smutný i zábavný zároveň. V jednu chvíli se smějete nad absurdností situace a drsných výrazů a ve druhé vás překvapí slova lásky a pochopení. Chemie Jennifer a Bradleyho je nepopiratelná a do konce filmu vás přinutí věřit v sílu lásky.

Kiss & Cry
Film Kiss & Cry z roku 2017 je založen na skutečném příběhu. Hlavní hrdinkou je mladá, jen osmnáctiletá krasobruslařka, Carley Allison. Ta také vypráví svůj příběh, ve kterém ji nemine diagnostikovaná rakovina, pro kterou jí selhávají plíce. Navzdory vážnosti své nemoci odmítá ztratit pozitivní pohled na život. Protože jejím krédem bylo smát se vždy a za všech okolností. Nikdy neukázat jinou tvář. Jak svůj boj tedy dobojuje?

- Reklama -spot_img
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora