Jak mít sex po telefonu, který je zábavný a žhavý

zprávy

Ať už jste ve vztahu na dálku, nebo chcete vyzkoušet něco nového, přijít na to, jak přesně mít sex po telefonu, může být nepříjemné i zábavné. Doufáme, že vám tento článek pomůže překonat jakýkoli stud, který byste mohli cítit, abyste si to mohli užít.

Většina z nás se nerodí jako profesionálové v sexu po telefonu, takže je užitečné mít přibližnou představu o tom, co chcete říct (nebo o tématech, o kterých chcete diskutovat) při sexu po telefonu. Použijte vaše nejžhavější sexuální fantazie a fantazie, které možná nebudete chtít prozkoumat v reálném životě, ale přesto vás vzruší. Tato poslední možnost hovoří o jedné ze silných stránek sexu po telefonu: Existují určité věci, které možná nechcete dělat v reálném životě, ale můžete je prozkoumat po telefonu.

Nalaďte se

I když vás vaše partnerka nevidí, přesto byste pro sebe měli vytvořit vzrušující sexuální atmosféru. „Zapalte nějaké svíčky, ztlumte světla a oblečte si něco, v čem se budete cítit dobře.

Nenechte se rušit

Během rozhovoru chcete být co nejvíce přítomni. Dejte si alespoň 30 minut, kdy vás nikdo nebude rušit. To znamená, že zamknete svého psa v jiné místnosti a po sezení neplánujete žádné hovory. Bylo by nešťastné, být uprostřed něčeho vzrušujícího a pak je potřeba zavěsit, protože máte pracovní hovor, který musíte přijmout. Zapněte telefon do režimu.

Kombinujte

Pokud to vás a vaši partnerku zajímá a vzrušuje, vyfoťte nebo udělejte malé video, co děláte, když máte sex po telefonu, a pošlete jí ho. To přidává trochu vizuální stimulace ke sluchové.

Jděte na to pomalu

Nikam nespěcháte. Kromě toho je očekávání často tou nejlepší částí! Začněte tím, že si řeknete, jak jste na ni celý den myslel. Pak se přesuňte do toho, co máte na sobě. Pak můžete přejít k tomu, co chcete, aby vaše partnerka dělala.

Buďte aktivní

Být zticha při sexu po telefonu není nic vrušujícího. Tohle není knihovna. Kromě toho je povzbuzování sexy. Můžete použít fráze jako: „Sakra, to mě vzrušuje“ a „Sakra, jsi tak sexy.“ Tato zkušenost je pro mnohé nová, takže se objeví určitá počáteční neobratnost, ale jakmile se přes to dostanete a začnete si hrát sami se sebou, je vše mnohem snazší.

- Reklama -spot_img
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora